• Šviesusis

   

   

   

  Budweiser Premium 5.0% Stilius – šviesusis. Gamyboje, be jau įprastų šviesiem alams ingridientų, naudojami ryžiai. Ragaujanti šį alų jaučiamas kartumas nėra toks stiprus kaip „Warstainer“, tačiau alus, nors ir saldžiai, tačiau vistiek laikomas karčiu alumi.

  Budweiser Premium
   

  Alk. tūris: 5,2 % Žurnalistas Steve Hindy dirbdams Viduriniuosiuose Rytuose, dėl alkoholinių gėrimų draudimo islamiškose šalyse, pradėjo namuose virti alų. Grįžęs į Brooklyną su savo kaimynu Tom Potter 1988 metais atidarė Brooklyn alaus daryklą. Jų pagrindinis tikslas buvo sugrąžinti gerą alų į Niujorko miestą. Įdomu tai, kad Brooklyn alaus etiketes bei įvaizdį kūrė garsus dizaineris Milton Glaser, kuris sukūrė įžymųjį „I Love NY“ logotipą. Šiuo metu Brooklyn yra viena žinomiausių nepriklausomų alaus daryklų JAV, bei viena iš daugiausiai eksportuojančių savo produkcijos į užsienio šalis lyginat su kitais Amerikos nepriklausomais bravorais. Brooklyn Lager yra šios daryklos flagmanas, kuris dar dėl savo populiarumo Niujorke vadinams Niujorko alumi. Šis gintaro spalvos alus pasižymi gaiviu kartumu bei gėlišku apynių aromatu. Taip pat Brooklyn Lager puikiai dera su maistu. Šį alų rekomenduojam derinti su pica, mėsainiais, meksikietišku maistu, skrudinta vištiena, barbekiu, kepta žuvimi, kiaulieno patiekalais.  Stilius American Amber / Red Lager - dar kartais vadinamas “all-malt” (iš anglų kalbos “salyklinis alus”), nes šiame aluje skirtingai nei tipiniame American Adjunct Lager nenaudojamos papildomos salyklinės medžiagos. Šiame alaus stiliuje daugiau dėmesio skiriame salyklui, bet apynių charakteris gali svyruoti nuo lengvo iki stipraus. Pasirinkę tokio stiliaus alų daugumoje atveju galite tikėtis lengvo vaisiškumo aromate, subalansuoto skonio su ryškiu karameliniu poskoniu. Šis alaus stilius iš esmės visomis savybėmis labai panašus į tipinį German Lager / Octoberfiest stiliaus alų, kuriame aiškiai jaučiasi įvairūs salyklo aromatai, tik vokiškus apynius šiuo atveju keičia amerikietiški.

  Brooklyn Lager
   

  Leffe Blonde 6.6% Stilius – belgiškas elis. Skonis – lengvai kartus, kartais net saldus ir vaisinis, neįtikėtinai lengvas, kaip tokio stiprumo alui.

  Leffe Blonde
   

  Grimbergen Blonde 6.7% Stilius – belgiškas elis. Skonis – lengvas ir šiek tiek vaisinis.

  Grimbergen Blonde
   

   4,8 %. „Warsteiner” aluje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai ir minkštos sudėties šaltinio vanduo, kuris šiam alui suteikia lengvą skonį. Kilmingi apyniai suteikia šio stiliaus alui būdingą kartumą, o nepriekaištingos kokybės salyklas - nuostabų miežių aromatą.

  Warsteiner Pilsner
   

  Kronenbourg 1664 Lager 5.0% Stilius – šviesusis, lageris. Kilmės šalis – Prancūzija. Auksaspalvis „Kronenbourg 1664“ - tai alus su kilminga istorija, kuri liudija, kad šis alus sukurtas karalienės Elžbietos II karūnavimo iškilmėm. Šis alus pasižymi sodriu ir ryškiu skoniu, kuriame aiškiai juntamas miežių salyklo salsvumas bei subtilus prancūziškų apynių „Strisselspalt“, aludarių ekspertų dar kartais vadinamais „apynių ikrais“, švelnus kartumas ir gėliškas aromatas.

  Kronenbourg Lager
   

  Stella Artois 5.0% Stilius – šviesusis lageris. Kilmės šalis – Belgija. Skonis – saldesnis nei įprasto lagerio, jaučiami grūdai, kukurūzai bei šiek tiek karamelės.

  Stella Artois
   

  5% . Amstel alus yra rinkos lyderis ir vienas iš TOP prekės ženklų, Graikijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Vengrijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV ir PAR. Amstel alus pasižymi subalansuotu švelniu skoniu, kurį praturtina lengvas apynių kartumas.

  Amstel
   

  Grolsch 5.0% Stilius – lageris. Kilmės šalis – Olandija. Skonis – kitaip kartus, nes ragaujant, atrodo saldesnis, bet poskonis kartus.

  Grolsch
   

  Heineken 5.0% Stilius šviesusis, lageris. Kilmės šalis – Olandija. gaminamas nuo 1873. Heineken gaminamas iš išgryninto vandens, salyklinių miežių, apynių ir mielių. Tai populiariausias alus Jungtinėse Valstijose, Europoje ir Vidurio Rytų šalyse. Skonis – vandeningas kukurūzų.

  Heineken
   

  Pilsner Urquell 4.4% Stilius – čekiškas pilsneris. Skonis – medaus ir biskvito aromatą skleidžiantis alus, paragavus persiduoda puikiai subalansuotu apinių ir laimo žievelės užuominos skoniu.

  Pilsner Urquell
   

  Peroni 5.1% Stilius – šviesusis. Kilmės šalis – Italija. Verdamas iš geriausių pavasari pasodintų miežių salyklų, turi unikalų skonio subalansavimą su subtiliu aromatu, kylančių iš labiausiai išskirtinių veislių apynių. Jaunas, subalansuotas ir putojantis. Auksinis, jaučiamas kukurūzų skonis.

  Peroni Nastro Azzurro
   

  Estrella Damm 4.6% Stilius – šviesusis pilsneris, lageris. Kilmės šalis – Ispanija. Skonis – lengvas, atgaivinantis.

  Estrella Damm
   

  Jever 4.9% Stilius – lageris. Kilmės šalis – Vokietija. Skonis – unikalus savo skoniu dėl vandens, kuris jau daugiau negu 100 metų yra išgaunamas iš to paties šulinio. Puikiai subalansuotas skonis, lengvai kartus.

  Jever
   

  Jever 4.9% Stilius – lageris. Kilmės šalis – Vokietija. Skonis – unikalus savo skoniu dėl vandens, kuris jau daugiau negu 100 metų yra išgaunamas iš to paties šulinio. Puikiai subalansuotas skonis, lengvai kartus.

  Westheimer Premium Pilsener